Profil

sample

BÜMOB markası 35 yıldan daha eski bir geçmişe dayanmaktadır. Koltuk ve kanepe yapımındaki deneyiminin mirasını koruyarak, yeniliklerle ilerlemeye devam etmektedir. Şirketimiz kalite ve yeniliği hayatın bir parçası haline getirme ilkesinden güç almaktadır, bu güç ile Ofis koltukları ,Ofis kanepeleri ve Açık ofis koltukları üretiminde uzmanlaşarak Türkiye ve dünya pazarında haklı yerini almıştır.
Tasarım, yaratıcılık ve stilden fiili üretime kadar tüm üretim süreci, mobilya sektöründe büyük becerilere sahip yüksek nitelikli personel tarafından  yapılır.  Ürünlerimiz işlevseldir,uzun ömürlü kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve çevre dostu verimli teknolojilerle üretilmiştir.BÜMOBMade in Turkey markasından da güç alarak  zanaatkar üretimi ile standart ürün mantığı anlayışını aşar ve zamanında teslimatı garanti eder.

Tarihçe

Bümob, dinamik teknik ekibi, gelişime her daim açık vizyoner bir yönetim sistemi, müşteri memnuniyetini en önde tutmaya çalışan aynı zamanda çalışma prensiplerinden kopmayan, geniş ürün yelpazesi ile geçmişten günümüze sektördeki sağlam temellere dayanan kültürünü hala sürdürmektedir.

1986’da kurulan Bümob Koltuk sistemleri, 35 yılı aşkın tecrübesi ve kalitesi ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Kağıthane/İstanbul’da üretimlerine devam eden ve bünyesinde birçok tedarik noktası barındıran Bümob Ofis Mobilyaları, neredeyse tüm iş alanlarında, ofis, kafe ve lobi mobilyaları tasarlıyor, iş hayatında konforlu ve kaliteli ürünleri ile sektöre ışık tutmaya devam ediyor.

Güvenilir iş akışı ve yenilikçi ürün ekosistemi ile Bümob, sizlere özgün çözümler ve yaratıcı fikirler sunmaktan gurur duyar…

 

Misyon
En ufak detayları bile önemli görüyoruz. Tasarımdan, imalata; tüm süreçte özenle çalışıyor, kaliteli ve güçlü ürünler ortaya koyuyoruz. Satış öncesi ilgi ve satış sonrası desteğe önem veriyor, güçlü bir iletişim imkanı tanıyoruz.
İstikrarlı bir büyüme ve üreten güç olma fikri ile hareket ediyor, Bümob ailesi olarak tüketiciye destek ve memnuniyet odaklı çalışıyoruz.
Tasarım aşamaları, atölye çalışmaları, üretim süreçleri ve satış sonrası destek ile sektörde 1 numara olmak, kaliteli, dayanıklı ve şık koltuklar ile her ofiste Bümob tarzını yansıtmak istiyoruz…

Vizyon
Bümob olarak müşteri memnuniyetini bir öncelik biliyor ve güçlü bir iletişimin sağlayıcısı olmak istiyoruz. Amacımız; her ofis ve konsepte uygun, özgün tasarımlar yapmak, deneyimli ekibimizle mobilyaları şekillendirmek ve sektörde öncü, trend olan ürünleri üretmek. Kendimize has tarzımız ile her kesime hitap eden önü açık bir vizyon ediniyoruz.

Online Katalog

Online Kataloğumuzu İnceleyin..